Hizmetlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

d5

Dropship

Etsy amazon siparişlerinizi sizin için hazırlayıp isterseniz ABD’ de bulunan kendi deponuza isterseniz de farklı lokasyonlarda bulunan depolarımızdan direkt müşterilerinize gönderiyoruz.

Siparişlerinizi sizin yerinize biz hazırlıyoruz. Siz sadece bilgisayar başında hesabınızı yönetip, müşterilerinizle iletişim halinde oluyorsunuz

Online ticaretin hassasiyetlerini, hızlı kargonun önemini, müşteri memnuniyetinin satışlardaki etkisini tecrübelerimiz sayesinde biliyoruz

Stok derdiniz yok. İşçilik maliyeti yok. Yer kiralama derdiniz yok. Makina arızaları probleminiz yok. Hatalı baskı, defolu ürün gibi sorunlarınız yok

Hazırda devam eden bir deri işiniz varsa ve işinizin detaylarından yorulduysanız veya sıfırdan başlamak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz

d5

MARKALAŞMA SÜRECİ

Tecrübemizi paylaşalım, size bir yol haritası çizelim ve artık siz de kendi markanızı yönetin. Birlikte çalışarak logonuzdan kurumsal kimliğinize, web sitenizden ambalajlarınıza kadar tasarlayalım.

Hayal ettiğiniz modelleri tasarımcılarımız çizsin, numunelerini hazırlayalım, veya hazır koleksiyonumuzdan seçeceğiniz ürünlere sizin logonuzu uygulayalım. Bütün koleksiyonunuzu hazırlayıp, fotoğraf çekimlerinize kadar yapalım. Kısaca tüm markalaşma süreçlerini beraber yürütelim. Size sadece yönetmek kalsın.

d5

ETSY / AMAZON SAYFA YÖNETİMİ

Tecrübeli ekibimizle;

Mağaza sayfalarının içeriklerinin hazırlanması

Günlük sipariş takibi

Reklam yönetimi

Müşteri ilişkileri hizmeti

d5

Fotoğraf Çekimi

Ürün fotoğrafçılığı son yıllarda e-ticaret sitelerinin ve sosyal medya platformlarının artmasıyla birlikte oldukça önemli hale geldi. Bir ürünün başarılı bir şekilde satılabilmesi için müşterilerin ürüne ait gerçekçi ve çekici görseller görmesi gerekmektedir. Bu nedenle, ürün fotoğraf çekiminizi en doğru şekilde yapıp sizlere sunuyoruz.

Müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre farklı çekim stilleri kullanarak ürünlerinizi en iyi şekilde gösteren fotoğraflar çekeriz.
çekimlerimizde ürününüzün gerçek rengini ve dokusunu yansıtır kaliteli çekimler yaparak ürünlerinizi gerçeğe en yakın şekilde sergileme imaknına kavuştururuz.

Çektiğimiz fotoğrafları düzenleyerek, ışık ayarlarını, renkleri ve keskinlik ayarlarını yaparak ürünlerinizi daha çekici hale getirmenize yardımcı oluruz.

Ürünlerinizi 360 derece çekerek, müşterilerin ürününüzün her açısını görmelerini sağlayarak kalitenizi ortaya koyacak çekimleri yaparız.

Ürünlerinizi video formatında da çekebiliriz. Bu, ürünlerinizin özelliklerini daha iyi göstermenizi ve müşterilerin ürünleriniz hakkında daha iyi bir fikir edinmelerini sağlar.

Ürünlerinizi stüdyo veya dış mekanda çekebiliriz.

Ürünlerinizi hızlı bir şekilde çekerek, müşterilerinize daha kısa sürede sunabilmenizi sağlarız.

Sonuç olarak, ürün çekim hizmeti vermek, müşterilerinizi çekmek ve satışlarınızı arttırmak için son derece önemlidir. Yukarıda belirtilen hizmetlerle birlikte, müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı hizmetler de sunabiliriz. Profesyonel bir ürün çekim hizmeti sağlayarak, müşterilerinize en iyi hizmeti sunabilir ve işletmenizin başarısını arttırabiliriz.

d5

Web Sitesi Kurulumu

Websitesi Günümüzde birçok işletme için oldukça önemli hale gelmiştir. İnternetin hayatımızın her alanında kullanılması ve dijitalleşmenin artması ile birlikte, işletmeler de dijital varlıklarını artırarak daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorlar. Bu nedenle, birçok işletme müşterilerinin işletmesiyle ilgili en doğru bilgiye ulaşa bileceği adresin web sitesi olduğunun farkındalığından dolayı önem vermektedir.

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun, modern ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarlayabiliriz.Kullanıcı dostu yönetim panelleri sayesinde Tasarlanan web sitesinde, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kendi özkaynaklarınızlada geliştirebilirsiniz.

Ayrıca Mevcut web sitenizin bakımını yaparak, sitenin güvenliğini, performansını ve kullanılabilirliğini artırabiliriz.Zamanımızda ceptelefonkullanıcıların sayısının artmış olmasından dolayı,yapmış olduğumuz web siteleri Mobil cihazlarda da doğru bir şekilde görüntülenebilen, kullanıcı dostu bir web sitesi tasarlıyoruz.Web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi indekslenmesini sağlamak için, %100 SEO uyumlu bir web sitesi tasarlamaktayız.
Web sitenizi müşterileriniz için hızlı bir şekilde tasarlayarak, daha kısa sürede online varlığınızı göstermenizi sağlamaktayız.

Kısacası Hizmetlerimiz:
1:Web sitesi geliştirme
2:Web sitesi bakımı
3:E-ticaret web sitesi tasarımı
4:Mobil uyumlu web sitesi tasarımı
5:SEO uyumlu web sitesi tasarımı
6:Hızlı teslimat
7:Müşteri memnuniyeti garantisi